Network Meeting „Recycle your mind – Refresh experience”

 

Network Meeting (NWM) to Międzynarodowy Kongres Europejskiego Forum Studentów AEGEE EUROPE, organizowany cyklicznie przez oddziały organizacji w największych ośrodkach akademickich Kontynentu. Gospodarzami wiosennych NWM będzie 11 spośród 200 miast, w których działa AEGEE. Białystok znalazł się w tej grupie obok takich ośrodków, jak Berlin (Niemcy), Leiden (Holandia), León (Hiszpania).

NWM skierowane są do członków organizacji. Kongresy organizowane na terenie Polski gromadzą każdorazowo od 150 do 200 studentów nie tylko z kraju, ale i Europy. Za każdym razem przyciągają młodych ludzi, dla których ważny jest zarówno rozwój osobisty, jak i budowanie otwartego, aktywnego i tolerancyjnego społeczeństwa.

Każdy Network Meeting poświęcony jest innej tematyce, natomiast program szkoleniowy dotyczy działania w systemie projektowym w organizacji oraz służy udoskonaleniu współpracy między oddziałami AEGEE.

Tematem NWM organizowanego 19-21 kwietnia 2013 przez AEGEE- Białystok jest ekologia, zaś jego hasło brzmi: „Recycle your mind – Refresh experience”. Będzie on doskonałą platformą współpracy i wymiany doświadczeń polskich i zagranicznych członków organizacji.

Profesjonalne warsztaty oraz panele dyskusyjne, prowadzone przez doświadczonych trenerów, przyczynią się do poszerzenia wiedzy z zakresu zarządzania projektem (Public Relations, Fundraising, Human Resources), komunikacji społecznej, zainspirowania do działania na poziomie ogólnopolskim i europejskim oraz zwiększenia świadomości ekologicznej. Oprócz części merytorycznej planowane są również zajęcia integracyjne, których elementem jest promocja Białegostoku wśród studentów z Polski i zagranicy.

 

Network Meeting „Recycle your mind – Refresh experience” Białystok 2013

 

embed video plugin powered by Union Development
   

Wspierają nas  

logo

logo

logo

 

 

 

OKmoney.pl - pożyczki online
 

   
© Copyright© 2006 - 2011 AEGEE - Białystok.
Strona otrzymała darmowy hosting VPS oraz jest sponsorowana przez katalog firm NRI.